Golzagor w blasku fleszy na YouTubie

Bohater „Marszu ku Światłości”, jak i zresztą sam utwór, pławią się ostatnimi czasy w luksusie dzięki internetowi. Żaden bard by tego nie wymyślił. Jak powszechnie wiadomo, już od kilku miesięcy kanał Internetowego Lektora oferuje powieść w formie – mądre słowo – audialnej. I jak to z internetem bywa, ktoś kogoś polecił, ktoś zareklamował u siebie… Od słowa do słowa i w ciągu raptem trzech dni audiobook został przesłuchany blisko 3,5 tys. razy, a ok. 500 osób zdecydowało się go subskrybować. Niedługo ork stanie się na tyle popularny, że zatańczy z gwiazdami. Może z Maserakiem?

Tak czy inaczej, korzystając z tej okazji, chciałbym podziękować wszystkim za zaangażowanie, a nowych czytelników lub słuchaczy serdecznie powitać na blogu. Niedawno zrobiłem sobie urlop od pisania, lecz wkrótce powinienem znów wziąć się do roboty, niemniej materiału do audiobooka jeszcze trochę zostało w zapasie. Wszystkie rozdziały są gotowe do pobrania w plikach PDF.

Kłaniam się, zapraszając do lektury. Albo słuchania. Może być nawet jedno i drugie jednocześnie – bo ktoś narzekał, że nie wszystko słychać wyraźnie.

Skreśl parę słów

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s